עיריית בית שאן

בס"ד
הורים ותלמידים יקרים,
 
כמדי שנה, גם השנה מגיע מועד תחילת רישום ילדים לגנים ולבתי הספר השונים, החל מכיתה א'.
החוברת הזו מכילה מידע על אודות חזונו ומאפייניו הייחודיים של כל אחד מבתי הספר בעיר. היא מוגשת לכם על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לבסס את הבחירה על יסוד מידע מפורט ובכך להקל עליכם לבחור.
העירייה, בראשותי, מעמידה את החינוך במקום הראשון בסדר העדיפויות. המחויבות הזו באה לידי ביטוי בשדרוג מתמיד של כיתות, בהעשרת הצוותים החינוכיים, בהוספת תכניות לימוד ובהעצמת התלמידים. בשנה הבאה אמשיך בכל המרץ וביתר שאת למצות כל מאמץ להשגת תקציבים שיאפשרו לנו להשביח את המערכת על כל היבטיה - הפיזיים, החינוכיים והערכיים.
עיריית בית שאן מחויבת  לאפשר לכל תלמיד ותלמידה בעיר לזכות בחינוך איכותי. גם בשנת הלימודים הבאה נעודד מעורבות הורים בנעשה בגנים ובבית הספר ונהיה קשובים לכל ביקורת. גם בשנת הלימודים הבאה תוסיף מערכת החינוך הטובה שלנו להתנהל בשקיפות מרבית ותאפשר קיום שיח פתוח ושוויוני בין כל המעורבים בה, כאשר המטרה הראשונה והעליונה שלנו היא – לאפשר לכל אחד ואחת  לזכות וליהנות מהחינוך הטוב ביותר שהם ראויים לו.
על מנת להבטיח לעצמכם ולילדיכם שקט וביטחון ראוי ורצוי שתקדימו להירשם בבית הספר. השנה, בנוסף לדרכי הרישום הקיימות זה מכבר, הן בעירייה והן בבתי הספר, ניתן להירשם גם באמצעות אתר האינטרנט של בית שאן  (www.bet-shean.org.il)
בהצלחה לכולנו!
רפאל בן שטרית
 ראש העיר

רישום למוסדות חינוך

רישום באינטרנט הסתיים. נא פנה לרשות.

שים לב
בעת התחברות כמשתמש אדמין ההרשמה לא תתבצע
אולם תוכל לצפות בהרשמה שנעשתה או לשחזר תקלה.